Kilercioğlu Nakliyat, 1983 yılından bu yana evden eve nakliyatta üstün hizmet anlayışını kendisine görev edinmiş bir firmadır. İster şehir içi, ister şehirlerarası olsun, evden eve nakliyat alanında önde gelen firmalar arasında bulunan firmamız, uzman personeli ile yılların getirdiği tecrübeyi birleştirerek müşteri memnuniyeti temelli bir çalışma prensibini esas almaktadır.

Ankara’dan Adana’ya Nakliyat

Ankara’dan Adana’ya ve Adana’dan Ankara’ya nakliyat hizmeti veren firmamız bu alanda gerekevden eve taşımacılık gerekse depolama hizmeti olsun, her alanda üstün bir başarı yüzdesine sahiptir. Son model araçlar ile yapılan nakliye hizmeti sayesinde eşyalarınız güven içerisinde gitmesi gereken yere ulaşacaktır.

Eşya Depolama

Kilercioğlu nakliyat olarak firmamızın verdiği depolama hizmeti sayesinde, evinizde gereksiz bulduğunuz ancak sizin için maddi ya da manevi değeri bulunan eşyalarınızı evinizden alıp, en uygun şekilde paketleyerek depolarımızda muhafaza altına alıyoruz. İstediğiniz zaman bu eşyanın size tekrar nakliyesini de yapıyoruz. Evden eve taşımacılıkta en büyük sorunlardan biri, bölgesel farklılıklardan kaynaklı eşyalara uygun evin bulunamamasıdır. Bulunduğunuz bölgede büyük bir evde otururken, gideceğiniz bölgenin şartları gereği küçük bir ev tercih etmek zorunda kalabilirsiniz. İşte bu alanda da devreye giren firmamız, sizin seçeceğiniz ve yeni evinize sığmayacağını değerlendirdiğiniz eşyalarınızı,  evden eve nakliyat sonra ayırarak, kendi depolarında saklama hizmeti sunmaktadır. Bu sayede yeniden gerçekleşecek bir taşınma durumunda gidilecek bölgenin uygun olması halinde o eşyalarınızı da alabilecek ve maddi/ manevi olarak size büyük bir getiri sağlayacaktır.

İstanbul Nakliyat

Başta Ankara, İstanbul ve İzmir olmak üzere büyükşehir olan illerde yapılan nakliye aracı yükleme ve boşaltma işlemlerinin zorluklarından dolayı firmamız 7/24 hizmet vererek, en uygun zamanda nakliyenin gerçekleşmesini sağlamaktadır.  Bu sayede nakliye işlemi müşteriler için bir çile haline gelmekten çıkmaktadır.

İster evde olun ister olmayın biz, uzman ekibimiz ile beraber evinize gelerek gerekli paketleme ve nakliye işlemlerini gerçekleştirmekte ve güvenle taşınmasını sağlayarak yeni evinize ulaşmasını sağlamayı kendimize görev edinmiş bir firmayız. Bu sebeple nakliyede Kilercioğlu Nakliyatı tercih ederseniz pişman olmazsanız.

Sizde Ankara’dan Adana’ya ya da Adana'dan Ankara’ya nakliye hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız bizi arayın.

 

 

 


Bize Ulaşın

KİLERCİOĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT

Adres:  

Bağlarbaşı mahallesi Feyzullah Cad. No:50/7 Maltepe / İSTANBUL

Telefonlar:

İstanbul Anadolu Yakası :  0216 370 35 25

İstanbul Avrupa Yakası : 0212 690 90 99

Mecidiyeköy Şube : 0212 211 0832

İzmir Şube : 0232 382 56 26

  Mail is not sent.   Your email has been sent.