Şehirler arası taşınma işleri şehir içi taşımacılığa göre daha zorlu ve zahmetlidir. Aynı şehirde bir yerden bir yere taşınmak ile farklı şehirler arasında taşınmak çok farklıdır. Taşımanın nasıl yapılacağı, taşınacak eşyaların risklere karşı korunması, hızlı ve güvenilir şekilde yeni adrese nasıl ulaşılacağı tamamen profesyonellik gerektiren işlerdir. Özellikle de büyük şehirler arasında taşımacılık yapılacaksa yoğun trafik ve dar sokaklar işi biraz daha zorlaştırmaktadır. Kilercioğlu Nakliyat yıllara dayanan tecrübesi ve deneyimleri ile Ankara Antalya arası nakliyat işlerinizde bir telefon kadar yakınınızda.Ankara'dan Antalya'ya nasıl taşınırım diye düşünmenize gerek yok. Firmamız eşyalarınızı kısa sürede güvenilir bir şekilde yeni adresinize taşıyacaktır.

Firmamız tarafından şehirlerarası nakliyatta sunulan hizmetler şunlardır;

  • İletişime geçmeniz halinde ücretsiz eksperlerimiz keşif için adresinize gönderilir.
  • Eksperlerimiz tarafından gerekli keşifler yapılarak sizlere nakliyat ve fiyat konusunda bilgilendirme sunulur.
  • Karşılıklı olarak anlaşılması halinde bu anlaşma yazılı hale dönüştürülür.
  • Anlaşmadaki gün ve saatte alanında uzman ve deneyimli personel ekibimiz taşıma için adresinize gelir.
  • Eşyalarınız kaliteli malzemeler kullanılarak titizlikle ambalajlanır ve paketlenir.
  • Büyük eşya ve mobilyalarınız gerekirse de-monte edilerek taşıma araçlarına yüklenir.
  • Eşyaların araçlara taşınması ile birlikte sigorta hizmeti uygulanır ve eşyalarınız yeni adresine doğru yola çıkarılır.
  • Şehirlerarası taşımacılıkta uzman ve gerekli koşulları sağlayan nakliyat şoförlerimiz eşyalarınızı güvenle ve belirtilen sürede yeni adresinize ulaştırır.
  • Uzman ekibimiz tarafından eşyalarınız yeni adresinizde gösterdiğiniz yerlere yerleştirilerek montaj işlemleri gerçekleştirilir.

Ankara Antalya arası nakliyat hizmetlerinde firmamız ve personel ekibimiz sizlere güler yüzlü hizmetleri ile sorunsuz bir şekilde taşınmanın keyfini sunar. Müşteri memnuniyetini ilk hedef olarak benimseyen firmamız bu aşamada titiz ve hijyenik çalışmalarıyla da memnuniyet sağlar. Eşyalarınıza sizden daha fazla değer veren ve nakliyat sırasında oluşabilecek her türlü riski göz önünde bulundurarak eşyalarınızı sigorta ile güvence altına alan bir firma ile çalışmak sizleri şehirlerarası nakliyatın riskleri ve zararlarından koruyacaktır. Kaliteli, hızlı, zamanında ve güvenilir nakliyat hizmetlerimizden faydalanmak için Ankara Antalya arası nakliyat hizmetlerinizde firmamızla iletişime geçebilirsiniz.


Bize Ulaşın

KİLERCİOĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT

Adres:  

Bağlarbaşı mahallesi Feyzullah Cad. No:50/7 Maltepe / İSTANBUL

Telefonlar:

İstanbul Anadolu Yakası :  0216 370 35 25

İstanbul Avrupa Yakası : 0212 690 90 99

Mecidiyeköy Şube : 0212 211 0832

İzmir Şube : 0232 382 56 26

  Mail is not sent.   Your email has been sent.