Eşya taşımacılığı sektörü son yıllarda önemli bir gelişim kaydetmiştir. Önceki dönemlere göre daha lüks bir şekilde hizmet verilmeye başlanmıştır. Özellikle Ankara Bursa nakliyat hizmeti konusu son dönemlerde ön plana çıkmaktadır.

Ankara Bursa Nakliyatta Güvenilir Hizmet

Nakliyat hizmeti son derece önemli bir konudur. Sektörde hizmet veren firma sayısı artmakta ve bu durum da işinin ehli olmayan kişilerin de sektöre girmesini sağlamaktadır. Başkent Ankara’da yaşayan kişiler için Ankara Bursa nakliyat hizmetini veren Kilercioğlu firmamız, bu hizmeti güvenilir bir şekilde almanızı sağlamaktadır.

Resmi olarak gereken tüm izinlere sahip olan, yeterli araç ve ekiple hizmet sunan firmamız, bu nedenle tercih edilmektedir. Tüm işlemler kuralına uygun bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Böylece eşya taşıma işlemi sırasında oluşabilecek tüm olumsuz durumların önüne geçilmektedir.

Nakliyatta Tecrübeli Adres

Ankara Bursa nakliyat hizmetinde öncü kuruluşlar arasında yer alan firmamıza ulaşmanız durumunda adresinize gelecek ekibimiz tarafından ücretsiz ekspertiz hizmeti verilmektedir. Bu aşamada eşyanın yapısı, miktarı, taşıma için gerekli olacak ekibin sayısı belirlenmektedir. Buna göre en uygun plan ve fiyatlandırma belirlenmektedir.

Her aşamayı gerekli hazırlıkları yaparak gerçekleştiren firmamızda bu sayede tüm işlemler belirlenen plana uygun bir şekilde tamamlanmaktadır. Böylece tam zamanında eşya taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu durum da Ankara Bursa nakliyat hizmetinde firmamızın tercih edilmesini sağlamaktadır. Bu iki büyük şehir arasında taşımacılıkta lider durumdayız.

Sigortalı Taşımacılık Hizmeti

Nakliyat firmalarının tercih edilmesinde sigorta hizmeti ön planda gelmektedir. Özellikle şehirlerarası nakliyat hizmetinde sigortanın büyük bir önemi vardır. Eşyaların kat edeceği yol fazla olduğu için genellikle sigorta yapan firmalar tercih edilmektedir. Ankara Bursa nakliyat hizmetini sigortalı bir şekilde gerçekleştiren firmamız, bu sayede eşyalarınızı garanti altına almaktadır. Sunduğu hizmetin kalitesine güvenen firmamız, bu nedenle eşyalara sigorta yapmaktadır.

İçiniz rahat bir şekilde Ankara Bursa nakliyat hizmeti edinmek için Kilercioğlu nakliye firmamıza başvurabilirsiniz. Eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşıyan firmamız aynı zamanda hızlı bir şekilde bu hizmeti sunmaktadır. Bizimle iletişime geçerek nakliyat hizmeti talebinde bulunabilir ve bu hizmeti profesyonel bir şekilde edinebilirsiniz.

 

 

 


Bize Ulaşın

KİLERCİOĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT

Adres:  

Bağlarbaşı mahallesi Feyzullah Cad. No:50/7 Maltepe / İSTANBUL

Telefonlar:

İstanbul Anadolu Yakası :  0216 370 35 25

İstanbul Avrupa Yakası : 0212 690 90 99

Mecidiyeköy Şube : 0212 211 0832

İzmir Şube : 0232 382 56 26

  Mail is not sent.   Your email has been sent.