Ankara ve İzmir yurdumuzun en gelişmiş şehirlerinden birisi olmakla birlikte taşınma trafiğinin de en yoğun olduğu bölgeler arasında yer almaktadır. Ankara İzmir nakliyat sektöründe hizmet sunan firmamız eşyalarınızı bu iller arasında hızlı ve güvenilir bir şekilde taşımaktadır. Ankara'dan İzmir'e ya da İzmir'den Ankara'ya taşınmak için kendinizi yormanıza ve eşyalar buradan oraya nasıl gidecek derdine düşmenize gerek yok. Kilercioğlu Nakliyat firmamızın uzun yıllara dayanan tecrübeli ve geniş araç filosu sayesinde eşyalarınız kısa sürede yeni adresinize taşınacaktır. Şehirler arası nakliyatın zorlu koşullarını ve stresini yaşamadan eşyalarınızın hasarsız bir şekilde yeni adresinizde olduğunu görmek isterseniz Türkiye'nin dört bir yanına taşımacılık hizmeti sağlayan firmamızı tercih edebilirsiniz.

Evden eve taşımacılıkta müşteri beklentilerini göz önünde bulunduran firmamız her daim güler yüzlü hizmet kalitesi ve deneyimli çalışmaları ile müşterilerine memnuniyet sağlamaktadır. Ankara İzmir nakliyat hizmetleri için güvenebileceğiniz, eşyalarınızı sizin kadar önemseyecek ve taşınma sırasındaki tüm yükünüzü üstlenecek bir firma arıyorsanız Kilercioğlu Nakliyat güvencesini tercih edebilirsiniz. Nakliyat hizmetlerimizde şu aşamalar sağlanmaktadır;

  • Öncelikle firmamızla iletişime geçmeniz halinde adresinize tespit için ücretsiz eksperler gönderilir.
  • Taşınacak eşyalara, uygun malzemelere ve araç tespitine karar verilir.
  • Tüm işlemler ve sigorta bedeli size belirtilerek anlaşma sağlanması halinde bu anlaşma yazılı hale getirilir.
  • Anlaşılan gün ve saatte uzman ekibimiz ve taşıma araçları adresinize gelir.
  • Eşyalarınıza uygun paketleme ve ambalajlama işlemleri gerçekleştirilerek eşyalarınız taşıma araçlarına yerleştirilir.
  • Araçlara taşınan eşyalarınız şehirler arası nakliyatta deneyimli şoförlerimiz tarafından yeni şehrine ve adrese ulaştırılır.
  • Yeni adresinizde paketlerinden ve ambalajlarından çıkarılan eşyalarınız yerine yerleştirilir.
  • Sizden de alınan onay neticesinde taşıma işlemlerimiz sonlandırılır.

Uygulanan tüm hizmetlerde personel ekibimiz güler yüzlü, titiz ve disiplinli bir çalışma performansı göstermektedir. Sizler yeni adresinizde koltuklarınıza oturup çay keyfi yaşarken firmamız da bir müşterisini daha memnun etmenin gururunu yaşayacaktır. Ankara İzmir nakliyat işlemleriniz için kısa sürede güvenilir ve kaliteli hizmet sunacak bir firma tercih etmek istiyorsanız Kilercioğlu Nakliyat firmamızın geniş tecrübelerinden faydalanabilirsiniz.


Bize Ulaşın

KİLERCİOĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT

Adres:  

Bağlarbaşı mahallesi Feyzullah Cad. No:50/7 Maltepe / İSTANBUL

Telefonlar:

İstanbul Anadolu Yakası :  0216 370 35 25

İstanbul Avrupa Yakası : 0212 690 90 99

Mecidiyeköy Şube : 0212 211 0832

İzmir Şube : 0232 382 56 26

  Mail is not sent.   Your email has been sent.