Evden eve nakliyat günümüzde en hızlı gelişen sektörlerden biri olmasına rağmen bu işi kaliteli bir şekilde yapan firma sayısı oldukça azdır. Birçok amatör firma ucuz taşımacılık yapayım derken evden eve nakliyat firmalarını kötü gösterebilmektedir. Oysa ki evden eve nakliyat fiyatları açısından öncelikle firmanın referanslarına bakılmalıdır. Ucuz iş yaptırayım derken eşyalarınızın zarar görmesine, hatta dolandırıcı firmalar tarafından çalınmasına dahi neden olabilirsiniz. Bu nedenle ucuzluğa değil firmanın sizlere sunduğu avantajlara ve piyasa açısından fiyatın uygunluğuna bakarak değerlendirme yapmanız daha doğru olacaktır. Eğer bir nakliyat firmasının aracı üzerinde firmanın ismi yazmıyorsa bu tarz bir taşımacılıktan güvence beklemeniz pek de doğal değildir. Bunun yanı sıra kaliteli bir nakliye firmasının mutlaka internet sitesinin olmasına da dikkat etmelisiniz.

Her gelişen sektör gibi evden eve nakliyat piyasasında da ucuz hizmet sunarak kaliteden ödün veren firmalar vardır. Eğer bir firma size ucuz hizmet sunuyorsa malzemeden ya da eksik hizmetinden kaynaklanabilir. Kaliteli bir firma ile çalışmak eşyalarınızın daha güvenilir bir şekilde taşınmasını sağlar. Peki evden eve nakliyat fiyatları neye göre değişiklik göstermektedir? İşte evden eve taşımacılık sektöründe fiyatı etkileyen faktörler;

  • Taşımaya konu olacak eşyaların fazlalığı
  • Taşınacak eşyalara uygulanan sigorta bedeli
  • Taşıma bedeli
  • Eşyalarınız için kullanılacak malzemelerin kalitesi
  • Eşyalarınızın nereden nereye taşınacağı
  • Araç sayısı
  • Taşıma için görevlendirilecek personel sayısı

Yukarıdaki tüm faktörleri göz önünde bulundurarak firmamız kendini müşterilerinin yerine koyup en uygun fiyat teklifini sunmaktadır. Kilercioğlu Nakliyat firmamız kalitesi, güvencesi ve uygun taşıma teknikleri ile piyasayı da göz önüne aldığınızda en uygun fiyata tercih edebileceğiniz firmalar arasında öncü konumdadır. Evden eve nakliyat fiyatları açısından taşımaya konu olacak eşyaların ve mesafenin en önemli iki unsur olduğunu da önemle belirmek isteriz. Ayrıca bir yerden bir yere taşınırken kendi başınıza üstleneceğiniz bu işlemlerde değeri büyük eşyalarınıza gelecek zararları da göz önüne aldığınızda güvenilir bir firmaya bu ücreti ödemenin daha mantıklı olduğunu fark edeceksiniz. Firmamızın uygun fiyatlı taşımacılık hizmetlerinden faydalanmak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 


Bize Ulaşın

KİLERCİOĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT

Adres:  

Bağlarbaşı mahallesi Feyzullah Cad. No:50/7 Maltepe / İSTANBUL

Telefonlar:

İstanbul Anadolu Yakası :  0216 370 35 25

İstanbul Avrupa Yakası : 0212 690 90 99

Mecidiyeköy Şube : 0212 211 0832

İzmir Şube : 0232 382 56 26

  Mail is not sent.   Your email has been sent.