İstanbul Ankara arasında taşınmaya karar verdiyseniz kaliteli, güvenilir ve profesyonel bir nakliyat firması ile taşınmaya ne dersiniz? Kilercioğlu Nakliyat firmamız eşyalarınızın kırılmadan, çizilmeden ve herhangi bir hasara maruz kalmadan güvenle taşınmasını sağlamaktadır. İstanbul Ankara evden eve nakliyat hizmetlerinde yılların vermiş olduğu tecrübe ile sizlere hizmet sunan firmamız tüm hizmetlerini sigorta ile de desteklemektedir. Ev, işyeri, hastane, fuar ve parça eşya taşımacılığı gibi her alanda kaliteli hizmetlerimizden faydalanarak taşınma sırasında oluşabilecek riskleri en aza indirebilir, sorunsuz bir şekilde taşınmanın keyfini sürebilirsiniz.

Şehir içi taşımacılığa göre daha zahmetli ve yoğun geçen şehirlerarası taşımacılıkta deneyimli ve alanında uzman bir firma ile çalışmak her daim taşınmanın yorucu ve zahmetli yanlarından kurtulmanızı sağlayacaktır. Daha taşınmaya karar vermeden başlayan stresli süreci bu işte uzman kişilere bırakmak ve tüm bu streslere cüzi bir miktar ödeyerek stressiz bir şekilde yeni adresinizde eşyalarınızın keyfini sürmek için Kilercioğlu Nakliyat firmamızla çalışmayı tercih edebilirsiniz. İstanbul Ankara evden eve nakliyat sırasında uzman personellerimiz tüm eşyalarınıza uygun malzeme ve taşıma tekniğini kullanarak eşyalarınıza sizin gösterdiğiniz hassasiyetten daha fazlasını göstermektedir. Ayrıca taşınma sırasında oluşabilecek her türlü hasara ve riske karşı eşyalarınızın sigortalanması da firmamızın sunmuş olduğu avantajlar arasında yer almaktadır. Tüm bu zahmetli süreci siz değil uzman kadromuz profesyonel bir şekilde tamamlarken gerektiğinde eşyalarınızın yüksek katlı dairelere taşınmasını kolaylaştırmak içinde asansörlü araçlarımız devreye girmektedir.

Şehirlerarası taşımacılıkta özellikle büyük mobilyalarınızın demontaj işlemi ile taşınması eşyalarınızın çizilmeden ve hasar görmeden taşınmasını kolaylaştırmaktadır. Bu aşamada ise uzman ekibimizde yer alan mobilya montaj ve demontaj işlemlerini gerçekleştirilen personellerimiz devreye girerek eşyalarınızın eski adresinizden yeni adresinize sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Eski adresinizde demontaj edilen eşyalarınızın yeni adresinizde ise montajı tamamlanarak uygun gördüğünüz yerlere yerleştirilmektedir. İstanbul Ankara evden eve nakliyat hizmetlerinde kaliteli, güvenilir, profesyonel ve hızlı bir firma seçimi ile taşınmanın rahatlığını yaşamak isterseniz Kilercioğlu Nakliyat firmamız ile iletişime geçerek kısa sürede taşınmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Tüm bu kaliteli hizmetlerden faydalanmak için iletişim kısmından bizlere ulaşmanız yeterlidir.

 

 

 


Bize Ulaşın

KİLERCİOĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT

Adres:  

Bağlarbaşı mahallesi Feyzullah Cad. No:50/7 Maltepe / İSTANBUL

Telefonlar:

İstanbul Anadolu Yakası :  0216 370 35 25

İstanbul Avrupa Yakası : 0212 690 90 99

Mecidiyeköy Şube : 0212 211 0832

İzmir Şube : 0232 382 56 26

  Mail is not sent.   Your email has been sent.