İstanbul Ankara arasında taşınacak eşyalarınızı hızlı ve güvenilir bir firma ile taşıtmak isterseniz Kilercioğlu Nakliyat firmamızın kaliteli hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. İstanbul Ankara günlük kargo hizmetleri sunan firmamız sizlere normal kargo şirketlerinden daha fazla avantaj sağlamaktadır. Normal kargo şirketlerine eşyalarınızı götürmeniz gerekirken, firmamız adresinize gelerek taşınacak eşyalarınızı uygun malzemeler ile paketlemekte ve ulaşacağı adrese güvenle teslim etmektedir. Ayrıca kargo firmaları taşıma sırasında bazı illere gün belirtirken firmamız günlük olarak düzenli bir şekilde İstanbul Ankara arasında teslimat gerçekleştirebilmektedir. Bu sayede eşyalarınızın kısa sürede istediğiniz şehre ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Antika ya da büyük eşyalarınızı kargo şirketine teslim ettiğinizde evinizden kargo firmasına kadar eşyayı nasıl taşıyacağınızın derdine düşersiniz. Ancak firmamız adresinize gelerek eşyayı evinizden teslim almakta ve o andan itibaren eşyanızla ilgili tüm sorumlulukları üstlenmektedir. İstanbul Ankara günlük kargo hizmetimizin sağladığı avantajlardan birisi de uygun fiyat seçeneğidir. Firmamız günlük olarak taşıma gerçekleştirdiği için taşımaya konu olacak araçların dolması açısından ve gerçekleşecek seferlerin müşterilerimize de fayda sağlaması açısından her daim taşınacak eşyaya uygun fiyatlandırma uygulamaktadır. Acilen İstanbul'dan Ankara'ya eşya göndermeniz gerektiğinde ya da tayininiz İstanbul'a çıktığında Ankara'da bulunan eşyalarınızın taşınması için firmamızla iletişime geçerek hızlı ve güvenilir bir şekilde eşyalarınızı yeni adresinizde bulabilirsiniz.

Özellikle çok fazla eşyanızı kargo ile taşıtmak istiyorsanız kargo şirketlerinin fiyatları yüksek gelebilir. Eşyalarınızı tartarak kilo başına fiyat uygulayan şirketlere yüksek meblağlar ödemektense Kilercioğlu Nakliyat firmamızın daha düşük fiyatlı taşıma avantajlarından faydalanabilirsiniz. İstanbul'da beğenerek aldığınız piyanonun Ankara'ya taşınması için ya da Ankara'dan aldığınız bir antikanın İstanbul'a hasar görmeden taşınması için bu konuda uzman bir ekiple çalışmak sizlere daim avantaj sağlayacaktır. İstanbul Ankara günlük kargo hizmetlerimiz sayesinde parça eşya taşımada, antika eşya taşımacılığında, fuar taşımacılığında, piyano taşımacılığında, ev ya da ofis taşımacılığına kazanmış olduğumuz tecrübelerden yararlanmak için tek yapmanız gereken firmamızla iletişime geçmektir. Kargo firmalarının uyguladığı yüksek fiyatlar ve eksik bilgilendirme nedeniyle yaşanan sorunlardan uzak kalmak isterseniz iletişim kısmındaki bilgilerden müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

 

 

 


Bize Ulaşın

KİLERCİOĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT

Adres:  

Bağlarbaşı mahallesi Feyzullah Cad. No:50/7 Maltepe / İSTANBUL

Telefonlar:

İstanbul Anadolu Yakası :  0216 370 35 25

İstanbul Avrupa Yakası : 0212 690 90 99

Mecidiyeköy Şube : 0212 211 0832

İzmir Şube : 0232 382 56 26

  Mail is not sent.   Your email has been sent.