Parça eşya taşımacılığı genellikle çeyiz eşyası, öğrenci eşyaları ya da yeni atananlar için eşyaların bir şehirden başka bir şehre taşınmasında uygulanan taşıma hizmetidir. Burada amaç genellikle geri dönüleceği için birkaç parça eşyanın gidilecek şehre taşınmasıdır. İstanbul Ankara parça eşya taşıma firmaları arasında lider ve öncü konumu ile Kilercioğlu Nakliyat firmamız parça eşyalarınızı güvenilir ve hızlı bir şekilde yeni adresinize taşımaktadır. Kanepe, buzdolabı, televizyon ya da diğer küçük parça eşyalarınızı çizilmeden, kırılmadan ve kısa sürede gideceğiniz şehre ulaştıran firmamız sadece İstanbul Ankara değil yurdun her köşesine hizmet sağlamaktadır. Firmamız düğünü olacaklara, yeni atananlara ve öğrencilere taşınma konusunda her türlü desteği sunmaktadır.

Özellikle yaz aylarında tatil için şehir değişikliği yapacak aileler kamyonu doldurmayacak derecede az olan eşyalarının gidecekleri şehre taşınması için nakliyat hizmetlerinden faydalanabilir. Her ne kadar bu durumlarda aileler kargo şirketlerini tercih etse kargo şirketleri eski adresten alıp yeni adrese taşıma gibi bir hizmet sunmaz. Bu aşamada İstanbul Ankara parça eşya taşıma hizmeti sunan firmamızın adresinizden alıp yeni adresinize güvenle teslim etme avantajı devreye girmektedir. Birkaç parça eşyanızın taşınması için stres yapmanıza gerek yok. Bu kadar az eşyayı kim götürecek diyerek gideceğiniz yerde ihtiyaç duyacağınız malzemeleri de geride bırakmanıza gerek yok. Firmamız eşyalarınızı uygun malzemeler ve taşıma koşulları ile sizden önce yeni adresinize ulaştırmaktadır.

Kilercioğlu Nakliyat güvencesi ile taşınacak parça eşyalarınız için şu hizmetler uygulanmaktadır;

  • Uzman ve deneyimli personellerimiz evinize gelerek taşınacak eşyalarınızı uygun malzemeler ile ambalajlar ve kutulara yerleştirir.
  • Yapılan son kontroller ile birlikte eşyalarınız araçlara yüklenir ve yeni adresinize doğru yola çıkar.
  • Eğer gerek duyulursa yüksek katlı evlere asansörlü sistem ile hizmet sağlanır.
  • Yeni adresinize taşınan eşyalarınız ambalajlarından çıkarılarak teslim edilir ve sizden gelen onay neticesinde taşıma işlemlerimiz sonlandırılır.

İstanbul Ankara parça eşya taşıma hizmetlerinde hızlı, güvenilir ve yüksek performansa sahip bir firma çalışmak isterseniz Kilercioğlu Nakliyat firmamızın yıllara dayanan tecrübelerinden faydalanabilirsiniz.

 

 

 


Bize Ulaşın

KİLERCİOĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT

Adres:  

Bağlarbaşı mahallesi Feyzullah Cad. No:50/7 Maltepe / İSTANBUL

Telefonlar:

İstanbul Anadolu Yakası :  0216 370 35 25

İstanbul Avrupa Yakası : 0212 690 90 99

Mecidiyeköy Şube : 0212 211 0832

İzmir Şube : 0232 382 56 26

  Mail is not sent.   Your email has been sent.